20 عکس از اسکولانت که می‌تواند خانه شما را تبدیل به روزاریوم پررونق کند

  • دسته‌بندی: سبک زندگی
  • 1401/07/10
  • نویسنده: مرضیه درگاهی
  • زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نظر : 0
  • تعداد بازدید: 46

از دلفین‌ها تا گوش‌های خرگوش، هیچ محدودیتی برای شکل‌های خنده‌دار و پیچیده وجود ندارد که اسکولانت‌ها می‌توانند شکل آنها را بگیرند. اما اکنون، بیایید یک شکل دیگر از اسکولانت را آماده کنیم: گلبرگ‌های آن به شکل یک غنچه گل رز است و می‌تواند تا 6 اینچ رشد کند که تقریباً به اندازه یک گل رز واقعی است. 
در بیزاپ، خیلی خوشحالیم که نیازی به برش رزهای واقعی نداریم یا به لطف این جایگزین که نیازی به سر و صدا اضافی ندارد، ظرف چند روز آنها را تماشا می‌کنیم. بیایید نگاهی به این رزهای تقلیدی بیاندازیم. 

مطلب پیشنهادی: فنگ شویی با گل صد تومانی

20 عکس از اسکولانت که می‌تواند خانه شما را تبدیل به روزاریوم پررونق کند

20 عکس از اسکولانت که می‌تواند خانه شما را تبدیل به روزاریوم پررونق کند

این اسکولانت اساساً در جزایر قناری یافت می‌شوند، اما ازآنجاییکه به شدت محبوب شده‌اند، می‌توانید در آمازون و بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین آن را خریداری کنید و در خانه باغی رز خودتان را پرورش دهید. یکی از موارد عجیب آن این است که معمولاً طی زمستان سبز است و وقتیکه هوا گرم می‌شود گلبرگ رز صورتی می‌شود.

برخلاف رزهای واقعی که از نظر آب‌دهی و شرایط زندگی کاملاً چالشی هستند، این اسکولانت‌ها آنقدرها آسیب پذیر یا بدقلق نیستند. شما فقط باید یادتان باشد که آنها آب و هوای گرم یا خشک دوست ندارند و فصل رشد واقعی آنها زمستان یا بهار است. رشد آنها در سایه مرطوب باعث افزایش و درخشش آنها می‌شود. 

این گیاه زمانی بهترین وضعیت را دارد که داخل گلدانی با مخلوط شن قرار دارد تا اینکه داخل یک خاک معمولی باشد. به این دلیل است که آنها به مقداری رطوبت نیاز دارند. در عین حال، مجبور نیستید آنها را مرتب آبیاری کنید، زیرا رطوبت طبیعی خود را در برگ‌های خود ذخیره می‌کنند و آبیاری بیش از حد برای این گیاهان مضر است زیرا ممکن است باعث پوسیدگی ریشه شود.

این گیاهان تقاضای زیادی دارند، بنابراین احتمالاً شما هم دوست دارید یکی ازآنها را داشته باشید. به راحتی تکثیر می‌شوند زیرا گیاه سالم به راحتی جوانه‌های زیادی را اطراف خودش رشد می‌دهد. شما می‌توانید آنها را با یک برش سریع قطع کنید و سپس داخل خاک قرار دهید. لکن، تکثیر با برگ به ندرت موفقیت‌آمیز است.

روش دیگر برای پرورش آنها خرید دانه است. این کار بسیار چالشی است چراکه باید زمان زیادی منتظر بمانید تا نتیجه را ببینید. اما اگر علاقمند واقعی باشید، می‌توانید آن را با کمک آموزش آنلاین امتحان کنید.


بهترین و نزدیکترین گلفروشی به شما در بیزاپ میباشد


نظرت واسه ما مهمه، لطفا ثبتش کن!

wave